Bez názvu-1ee.jpg

Tématické focení 

  • Focení je určeno pro ty, kterým záleží na stavu zvířat (spolupracuji jen s roky prověřenými chovateli) =)

  • Stylizované fotografii se věnuji přes 8 let. Snažím se vždy odvést co nejlepší práci a nabídnout Vám podobnou kvalitu snímků, kterými se prezentuji i na mezinárodní scéně

  • Svým klientům nabízím velký výběr kostýmu a kvalitní vizážistky, spolupracuji s nejlepšími lidmi v oboru.
    Svou práci se snažím odvádět poctivě, a tak dbám na minimálním čase 30/40 minut/zákaznice

  • Focením vždy přispíváte majitelům zvířat a mne dáváte možnost spolupracovat na charitativních projektech, kterým bych se jinak nemohla věnovat - za to Vám velmi děkuji =)* Focení je vždy přizpůsobeno pohodě zvířat, která je pro mne i jejich majitele nejpřednější (spolupracuji s profesionáli v oboru)
* Nefotím v exteriéru v případě bouřky! Žádný snímek nestojí za ohrožení Vašeho zdraví =) (v této situaci fotíme v ateliéru)Myšlenka focení:
Toto specifické focení je mou velkou vášní a zábavou. Miluji ten proces, kdy v lidech nacházím jejich půvab a krásu. Podobu, kterou třeba sami neznají. Odkrývat společně kým jsou, zachytit to, jak se cítí, ale dnešní svět jim nenabízí ukázat své já v plné kráse. Miluji zachytit krásu a něhu žen a sílu, odhodlanost mužů. Vždy fotím v přírodě, protože právě my lidé z ní vycházíme a jsme s ní vnitřně spjatí. Zvířata jsou pro mě jejím prostředníkem. Focení s nimi se nestává jen památkou, ale také nezapomenutelným zážitkem. Mazliví Puštík Oskárek, vlkouš Démon s jantarovými oči, vytesané město do skal uprostřed lesů vedle kouzelného jezírka se zarostlým ostrovem – to je můj svět a já Vám nabízím vstoupit do něj a prožít společně Váš i můj pohled na něj. Vytvořit si vzpomínku, bránu do Vaší i mojí říše. Toho, jak se cítíme a kým skutečně jsme. 


Průběh focení 
doporučuji napsat a domluvit se osobně, termíny jsou obsazené a na stránkách je nevypisuji.

Začínáme tak, že se sejdeme na mnou určeném místě, kde mám pronajaté zázemí. Zde Vás připraví má vizážistka a vybereme styling na míru. Pak vyrážíme do nedaleké přírody, kde probíhá focení. Nemusíte se bát při focení s Vámi komunikuji a pomáhám vytvořit tu správnou atmosféru pro Vaši fotografii=) Balíčky obsahují nízký počet fotografií z důvodu zajištění kvality. Aby byla fotografie dobrá, pilujeme ji delší dobu, než dosáhneme výborného výsledku. Je však možné dokoupit další fotografie, které zasílám v albu na do-úpravu.
Fotografie upravuji a zasílám přes internet obvykle do dvou týdnů. Vždy se snažím přistupovat k focení individuálně, každý člověk je jiný a hodí se k němu odlišný výraz, atmosféra nebo barevnost=)

Těším se na Váš příběh, který společně vytvoříme! 


* Prosím ostatní fotografy aby se zdrželi kopírovaní mých textů, děkuji =)

Vážným zájemcem se stáváte až při zaplacení zálohy ve výši 5000,- Kč,
která je z důvodů zajištění, prostor, profesionálů a zvířat nevratná, děkuji za pochopení =)