top of page
Bez názvu-1ee.jpg

Tématické focení

  • Focení je určeno pro ty, kterým záleží na stavu a pohodlí zvířat. (Spolupracuji s roky prověřenými chovateli)

  • Stylizované fotografii se věnuji přes 9 let. Snažím se vždy odvést co nejlepší práci a nabídnout Vám podobnou kvalitu snímků, s kterou se prezentuji a získávám ocenění i na mezinárodní scéně. 

  • Svým klientům nabízím velký výběr kostýmů a práci profesionálních vizážistek (výběr z 80 šatů a stylingů)

  • Svou práci se snažím odvádět poctivě, dbám tak na minimálním čase 30/40 minut/zákaznice.
    Snažím se dosahovat vysoké kvality fotografií a proto každou piluji do nejmenšího detailu.

  • Focením vždy přispíváte majitelům zvířat a mě dáváte možnost spolupracovat na charitativních projektech, kterým bych se jinak nemohla věnovat, za to Vám ze srdce děkuji =)

* Focení je přizpůsobeno pohodlí zvířat, které je pro mne i jejich majitele nejpřednější!
* Nefotím v exteriéru v případě bouřky a tropických teplot! Žádný snímek nestojí za ohrožení Vašeho zdraví ani zdraví zvířat
(V těchto případech volíme alternativy ateliéru nebo přilehlých zahrad)Myšlenka focení:
Toto specifické focení je mou velkou vášní a zábavou. Miluji ten proces, kdy v lidech nacházím jejich půvab a krásu. Podobu, kterou třeba sami neznají. Baví mne společně odkrývat kým jsou, zachytit to, jak se cítí, ale dnešní svět jim nenabízí ukázat své já v plné kráse. Většinou fotím v přírodě, protože z ní vycházíme a jsme s ní vnitřně spjatí. Zvířata jsou pro spojení mezi divokou přírodou a námi. Focení s nimi se nestává jen památkou, ale také nezapomenutelným zážitkem. Mazliví Puštík, divoký "vlk" s jantarovými oči, skály uprostřed lesů vedle kouzelného jezírka se zarostlým ostrovem – to je můj svět a já Vám nabízím vstoupit do něj a prožít společně Váš i můj pohled na něj. Vytvořit si vzpomínku, bránu do Vaší i mojí říše. Toho, jak se cítíme a kým skutečně jsme. Průběh focení 
doporučuji napsat a domluvit se osobně, termíny jsou obsazené a na stránkách je nevypisuji.

Začínáme tak, že se sejdeme na mnou určeném místě, kde mám pronajaté zázemí. Zde Vás připraví má vizážistka a vybereme styling na míru. Pak vyrážíme do nedaleké přírody, kde probíhá focení. Nemusíte se bát při focení s Vámi komunikuji a pomáhám vytvořit tu správnou atmosféru pro Vaši fotografii=) Balíčky obsahují nízký počet fotografií z důvodu zajištění kvality. Aby byla fotografie dobrá, pilujeme ji delší dobu, než dosáhneme výborného výsledku. Je však možné dokoupit i další fotografie, které zasílám s upravenými fotografiemi v albu "Na úpravu".
Fotografie upravuji a zasílám přes internet obvykle do dvou týdnů. Vždy se snažím přistupovat k focení individuálně, každý člověk je jiný a hodí se k němu odlišný výraz, atmosféra nebo barevnost=)

Těším se na Váš příběh, který společně vytvoříme! 


* Prosím ostatní fotografy aby se zdrželi kopírovaní mých textů, děkuji =)

Vážným zájemcem se stáváte až při zaplacení zálohy ve výši 5000,- Kč,
která je z důvodů zajištění, prostor, profesionálů a zvířat nevratná, děkuji za pochopení =) 

 

Fotografie mých klientek:


 

bottom of page