top of page

Projekty
 

Mimo svou tvorbu a zákaznice se také ráda podílím na různých dobročinných projekt, protože mám ráda, když mé fotografie mají přesah. Pokud byste měli zájem o spolupráci a dobrý nápad určitě se nebojte mne oslovit.Pes Gump 
Kalendář k filmu a knize Gump pes, který naučil lidi žít. Focení probíhalo s herci, kteří se zúčastnily natáčení. Příběh psa Gumpa vypráví o jeho životní cestě na které musel překonat mnoho překážek. Film i kniha, která se stala bestsellerem má primárně charitativní účel. V kalendáři se objevují takové osobnosti jako K. Roden, E. Holubová, I. Chýlková a mnoho dalších. 


(Ne) objevené tváře památek 
A
utorský projekt, vítězná mise soutěže České spořitelny, zaměřený na krásy naší země realizovaný ve spolupráci s českými osobnostmi (Klára Issová, Lucie Vondráčková a další) a Národním památkovým ústavem s cílem vytvořit národní, populárně naučnou edici o našich méně známých památkách, které jsou zahrnuty v projektu Neobjevené památky NPÚ (Zámek Dačice, Uherčice, Nebílovy, Velké Březno a další).


Jsem součástí přírody 
Umělecký, vzdělávací projekt vznikl s dobrou vizí a úmyslem ve spolupráci čtyř žen. Projekt má za cíl zapojit širší publikum do problematiky člověka a jeho vztahu k přírodě. Projekt Jsem součástí přírody má za cíl pomoci vybraným záchranným stanicím nejen povědomím o jejich práci, ale také finanční podporou, kterou projekt získá z prodeje kalendářů.


Se psem mě baví svět 
Se psem mě baví svět je organizace, která vnímá zvířata, jako nejbližší přátele lidí. A důvěra zvířat v lidi je pro nás ta největší pocta, kterou musíme chránit. Nemusíme změnit celý svět. Stačí když zachráníme životy konkrétních zvířat, protože tím jejich svět změníme navždy. Tato organizace každoročně vytváří kalendář fotografií známých osobností a psů. Fotografiemi tak pomáhá najít nový domov a vybranými penězi z prodeje kalendáře přispívá na útulky a psi.

_E4A8953dd.jpg
bottom of page