top of page

Fotografie mých úžasných klientek:
Slide níže: průřez stylingy a typy focení
Pod slidem: drobná ukázka z nafocených sérií pro klienty 


 

Focení klientů je vždy jedinečná záležitost. Celou náladu výsledných fotografií ovlivňuje období přírody, sluneční paprsky, mraky i atmosféra kterou vytvoříme. Můžete si všimnout, že fotografie často upravuji trochu odlišným způsobem, protože se snažím vyzdvihnout pocit z klienta i nálady ve které fotografie tvoříme. Fotografie se tak stávají živým organismem s vlastním příběhem, který dotváříte Vy i já. Vždy vzniká něco nového a jedinečného.
Těším se na Vaše vlastní okénko "kouzelného" světa, který společně zachytíme =)


 

Pár ukázek ze sérií:
(mnohem více fotografií z klientského focení najdete v pásu nad textem)

Anna

Anna dostala focení jako dárek od jejího skvělého manžela. Zhostila se role Tauriel, která je oblíbenou hrdinou nejedné ženy.
Tato postava se objevila ve filmu Hobit, který je původním knižním zpracováním od světoznámého spisovatele J.R.R Tolkiena. 
Pro její focení jsem zvolila vhodnou barevnou úpravu a nechala vyznít jejího bojového ducha a charismatickou elfí tvář, která 
zapadla přirozeně do příběhu =)

Zeptala jsem se Anny Silvery co je pro ní důležité a co by chtěla říct, odpověděla mi:

Jsem snílek a asi naivka, ale věřím na dobro v lidech a že láska vše přemůže

U Tauriel mám ráda její odvahu a temperament. Mám ráda silné ženské hrdinky bojovnice.

Marys

Marys ke mě dorazila ze zahraničí a přála si udělat fotografie se třemi stylingy. V každém jsem našla kus její osobnosti. 
Ztvárnili jsme elfskou bojovnici, viktoriánskou dámu a secesní nádech v romantickém orientálním stylingu.
Při prvním focení jsme nechali lištičku stát vedle ní, ale ta pokaždé vyskočila na kmen a schoulila se k Marys do nároční a nechala se spokojeně mazlit =D

Zeptala jsem se Marys, co je pro ní důležité a co by chtěla říct, odpověděla mi: Miluji všechna zvířata a vždy se cítím poctěna, když mi lásku opětují. Chci se podělit o tento pocit spojení se zvířetem, aby všichni lidé viděli, že mezi člověkem a zvířaty existují pouta a důvěra a že tento pocit je tak důležitý a vzácný 

Petr a Viktorie

Úžasný pár, který mě nesmírně bavil =) Petr dostal focení k narozeninám a musím říct, že charisma pro tohle období i roli bylo tak neskutečné až přesahovala na mě za fotoaparát. Fotografie jsem doladila do chladnějších tónů a trochu si pohrála i s prostředím ve kterém jsme fotili aby mírně připomínalo Skotskou vrchovinu i když samozřejmě 90% toho, co vidíte je reálné.

David mi napsal pár slov o sobě:

Krásná památka. Udělalo nám to obrovskou radost a co je pro mě důležité?

  • Láska, svoboda a vnitřní síla – to sou moje životní hodnoty, které mě vystihují

  • Rád se sebevzdělávám, protože moje duše potřebuje růst, touží po neustálém dobrodružství a miluji tvořit, kde uplatňuji své talenty

  • Mojí životní láskou je Skotsko

  • Chci se obklopovat inspirativními lidmi a vysokou energií

  • Zatím jsem nepoznal své limity, především ve vnitřním nastavení

  • Na své cestě seberozvoje jsem nasekal mraky chyb, které mi posloužily jako cenné zkušenosti, abych se už pro 11té zbytečně nespálil  (jsem znamení beran)

Niki a Jirka

Niki a Jirka za mnou přijeli na focení, stejně jako já jsou velký fanoušci Tolkienovských příběhů 

Tradičně jsem nechala říct pár slov, tenhle úžasný pár:

„Správně vidíme jen srdcem. Co je důležité, je očím neviditelné.“ — Antoine de Saint-Exupéry, kniha Malý princ. Dlouho jsme přemýšleli, jak začít a co bychom chtěli napsat… jak přesně bychom měli myšlenku zachytit a přenést ji do slov. Nejvhodnější nám tedy připadalo začít citátem, který nás doprovázel v dospívání, v začátcích našeho vztahu a samozřejmě nemohl chybět ani na naší svatbě. I pro mnoho lidí je jistě společníkem na jejich cestě díky své moudrosti, která se v něm skrývá.

Každý jsme jiný, spojuje nás touha objevovat světy nepoznané, ať už jsou sepsané, zhudebněné nebo zvěčněné na plátně. Gandalf z úžasného díla mistra J. R. R. Tolkiena jednou řekl: „Vše, co musíme rozhodnout, je to, co udělat s časem, který nám byl dán.“ Nebojme se nechat se unést svou touhou a děláním věcí, které nás naplňují radostí, protože ta volba je naše. Zahleďme se do svého srdce a naslouchejme jeho nejniternějším přáním a představám.

Toto focení bylo už dlouho mým velkým přáním a jsem tak vděčná za to, že se mi vyplnilo. Kromě nádherných fotek jsme mohli poznat Markét, tedy úžasného a pozitivního človíčka, kterých je v současném uspěchaném světě pomálu.