top of page
Svatební fotografie:

 

 

Novomanželé Mácovi

Nemilejší a nejsympatičtější fotografka, co jsme mohli potkat. Našli jsme ji náhodou ale jak svatební, tak předsvatební focení bylo úžasný:-) Ve všem nám vyšla maximálně vstříct a kdyby bylo potřeba tak pro hezkou fotku by i do rybníčka skočila...nebo nás tam přesvědčila skočit:) - 10. čer 2014

 

Novomanželé Dovole

Jeden z nejmilejších lidí, se kterým jsem se kdy setkala. Navíc moc šikovná. Svoji práci dělá poctivě a s láskou. Nemůžeme se dočkat svatebních fotografií. - 15. srp 2014

 

Novomanželé Beranovi

Neuvěřitelně milá a šikovná slečna! Po celou dobu s ní jsme byli uvolněný a v pohodě a o tom to je! - 5. dub 2015

 

Novomanželé Drašnarovi

S prací paní fotografky jsme byli nadmíru spokojeni. Díky jejímu profesionálnímu přístupu a zajímavým nápadům jsme získali řadu krásných snímků, které působí přirozeně a vystihují atmosféru. Ocenili jsme cit pro kompozici i uměleckou úpravu fotografií, ke kterým se budeme rádi vracet.

 

20. 10. 2015

 

Novomanželé Šobrovi

Markétu jsme si vybrali dle její nádherné tvorby. Výsledek focení z naší svatby předčil milionkrát naše očekávání. Nemůžeme se rozhodnout, které fotky si dáme zarámovat - nejradši bychom si dali pověsit všechny :) Markétka dělala i roznožku, aby nás hezky vyfotila. Skupinové fotky mají šmrnc a vtip. Celý den je zachycený s emocemi a my s manželem vypadáme jako celebrity. Určitě neváhejte si Markét vybrat. Ještě jednou moc děkujeme! :)

5.9.2016

 

Novomanželé Kaiserovi

Spolupráce s naší svatební fotografkou Markétou byla profesionální a bezproblémová. Oficiální focení jsme si užili a Markéta z něj dokázala vytvořit nádherné a přirozené fotky, které nás myslím opravdu vystihují. Mohli jsme při tom uplatnit vlastní spontánní nápady a Markéta si kvůli tomu klidně lehla na chodník Emotikona smile Během celého obřadu jsme ji naopak vůbec nevnímali a focení nás vůbec nerušilo. Fotky jsou překrásné a moc rádi si je znovu a znovu prohlížíme. Kamarádi říkají, že tak profesionální a krásné fotky ještě neviděli Emotikona wink

 

2. 11. 2015

 

Novomanželé Pracharovi

Markéta nám fotila svatební den, celé focení bylo velmi profesionální. Markét je velmi příjemná a vždy dokáže skvěle poradit. Určitě ji velmi doporučuji =)

8.2.2016

 

Novomanželé Remišovi

Fotografie jsou jednou z mála věcí, díky kterým si uchováme živou vzpomínku na náš den.
Moc děkujeme za úžasnou přátelskou atmosféru, podporu a čas, který jsi nám věnovala, aby mohly vzniknout tyto nádherné momentky. 

18.5.2016

 

Novomanželé Hedijovi

Moc děkujeme za svatební focení! Markéta byla úžasná, přesně věděla, kde jaký snímek udělat a na výsledku je to znát. Máme nádherné svatební fotky a super momentky :)

31.6.2016

 

Novomanželé Lovasovi

Markétka je nejen profesionální fotografka, která pro vaši dokonalou fotku válí sudy trávou, prodírá se roštím a šplhá po nábytku různých výšek, ale především úžasný člověk, který tvoří srdcem... Dokáže vystihnout váš vkus a doslova plní vaše sny... Doufám, že i u dalších našich životních okamžiků bude s námi =)

21.7.2016

 

Novomanželé Tesarovi

Markétka je naprosto úžasná a já jí tímto ještě jednou děkuju za naprosto nádherné fotky, které nám každý chválí :-) 

5.9.2016

 

bottom of page