Bez názvu-1ee.jpg

Tématické focení


Myšlenka focení:
Toto specifické focení je mou velkou vášní a zábavou. Miluji ten proces, kdy v lidech nacházím jejich půvab a krásu. Podobu, kterou třeba sami neznají. Odkrývat společně kým jsou, zachytit to, jak se cítí, ale dnešní svět jim nenabízí ukázat své já v plné kráse.
Miluji zachytit krásu a něhu žen a sílu, odhodlanost mužů. Vždy fotím v přírodě, protože právě my lidé z ní vycházíme a jsme s ní vnitřně spjatí. Zvířata jsou pro mě jejím prostředníkem. Focení s nimi se nestává jen památkou, ale také nezapomenutelným zážitkem. Mazliví Puštík Oskárek, vlkouš Démon s jantarovými oči, Kamenný stůl uprostřed lesů vedle kouzelného jezírka se zarostlým ostrovem – to je můj svět a já Vám nabízím vstoupit do něj a prožít společně Váš i můj pohled na něj. Vytvořit si vzpomínku, bránu do Vaší i mojí říše. Toho, jak se cítíme a kým skutečně jsme.  

Průběh focení 
doporučuji napsat a domluvit se osobně, termíny jsou obsazené a na stránkách je nevypisuji.

Začínáme tak, že se sejdeme na mnou určeném místě, kde mám pronajaté zázemí. Zde Vás připraví má vizážistka a vybereme styling na míru. Pak vyrážíme do nedaleké přírody, kde probíhá focení. Nemusíte se bát při focení s Vámi komunikuji a pomáhám vytvořit tu správnou atmosféru pro Vaši fotografii=) Balíčky obsahují nízký počet fotografií z důvodu zajištění kvality. Aby byla fotografie dobrá, pilujeme ji delší dobu, než dosáhneme výborného výsledku. Je však možné dokoupit další fotografie, které zasílám v albu na doúpravu. Fotografie upravuji a zasílám přes internet obvykle do dvou týdnů. Vždy se snažím přistupovat k focení individuálně, každý člověk je jiný a hodí se k němu odlišný výraz, atmosféra nebo barevnost=)

Těším se na Váš příběh, který společně vytvoříme! 

Balíčky a ceny focení rozepsány v podnabídce!!!