lišky.jpg

Stylizované focení s liškou ("vlky" - ČSV)

  • Focení je určeno pro ty, kterým záleží na stavu zvířat (spolupracuji jen s roky prověřenými chovateli) =)

  • Stylizované fotografii se věnuji přes 8 let. Snažím se vždy odvést co nejlepší práci a nabídnout Vám podobnou kvalitu snímků, kterými se prezentuji i na mezinárodní scéně

  • Svým klientům nabízím velký výběr kostýmu a kvalitní vizážistky, spolupracuji s nejlepšími lidmi v oboru.
    Svou práci se snažím odvádět poctivě, a tak dbám na minimálním čase 30/40 minut/zákaznice

  • Focením vždy přispíváte majitelům zvířat a mne dáváte možnost spolupracovat na charitativních projektech, kterým bych se jinak nemohla věnovat - za to Vám velmi děkuji =)* Focení je vždy přizpůsobeno pohodě zvířat, která je pro mne i jejich majitele nejpřednější (spolupracuji s profesionáli v oboru)
* Nefotím v exteriéru v případě bouřky! Žádný snímek nestojí za ohrožení Vašeho zdraví =) (v této situaci fotíme v ateliéru)Myšlenka focení:
Toto specifické focení je mou velkou vášní a zábavou. Miluji ten proces, kdy v lidech nacházím jejich půvab a krásu. Podobu, kterou třeba sami neznají. Odkrývat společně kým jsou, zachytit to, jak se cítí, ale dnešní svět jim nenabízí ukázat své já v plné kráse. Většinou fotím v přírodě, protože právě my lidé z ní vycházíme a jsme s ní vnitřně spjatí. Zvířata jsou pro mě jejím prostředníkem. Focení s nimi se nestává jen památkou, ale také nezapomenutelným zážitkem. Mazliví Puštík Oskárek, vlkouš Démon s jantarovými oči, skály uprostřed lesů vedle kouzelného jezírka se zarostlým ostrovem – to je můj svět a já Vám nabízím vstoupit do něj a prožít společně Váš i můj pohled na něj. Vytvořit si vzpomínku, bránu do Vaší i mojí říše. Toho, jak se cítíme a kým skutečně jsme. Průběh focení 
doporučuji napsat a domluvit se osobně, termíny jsou obsazené a na stránkách je nevypisuji.

Začínáme tak, že se sejdeme na mnou určeném místě, kde mám pronajaté zázemí. Zde Vás připraví má vizážistka a vybereme styling na míru. Pak vyrážíme do nedaleké přírody, kde probíhá focení. Nemusíte se bát při focení s Vámi komunikuji a pomáhám vytvořit tu správnou atmosféru pro Vaši fotografii=) Balíčky obsahují nízký počet fotografií z důvodu zajištění kvality. Aby byla fotografie dobrá, pilujeme ji delší dobu, než dosáhneme výborného výsledku. Je však možné dokoupit další fotografie, které zasílám v albu na do-úpravu.
Fotografie upravuji a zasílám přes internet obvykle do dvou týdnů. Vždy se snažím přistupovat k focení individuálně, každý člověk je jiný a hodí se k němu odlišný výraz, atmosféra nebo barevnost=)

Těším se na Váš příběh, který společně vytvoříme! 

Nabízím základní balíček focení a dva nové luxusní balíčky pro náročnější klienty

Ametyst – classic
Základní balíček, který v sobě zahrnuje výběr stylingu i make-up, účes v konzultaci s vizážistkou. Jedná se o 30 minut focení pouze pro Vás. V tomto balíčku beru na focení vždy tři zákaznice rozdělí se tak s focením spojené náklady.
- vizážistka, make-up účes 
- retuš a úprava

- styling/kostým (v hodnotě 1000,- nově v ceně!)

- 30 minut focení

- dravci (sovy nebo dravci), "vlci (československý vlčák)

- 4 fotografie (případné dokoupení 400,- Kč za kus)
Cena 8 900,- + 1000,- vizážistka - 


____________________________________________________________________________​
Exkluzivní balíčky + Doporučuji! 

Smaragd
Tento balíček v sobě zahrnuje výběr stylingu i make-up, účes v konzultaci s vizážistkou. Jedná se o 40-50 minut focení pouze pro Vás. V tomto balíčku beru na focení dvě zákaznice rozdělí se tak část nákladů.
- vizážistka, make-up účes 
- lepší zpracování úprav a retuše
- styling / případné převlečení druhého stylingu
- 40-50 minut focení
- dravci (sovy nebo dravci), "vlci (československý vlčák) - případně podle domluvy jiné zvíře
- 6 fotografií (případné dokoupení 500,- Kč za kus)
Cena 14 500,- + 1200,- vizážistka


Diamant
V tomto luxusním balíčku nabízím svůj čas a vizi pouze Vám na celých 90 - 110 minut. Budu se snažit přistoupit speciálně k Vaší individualitě a snům, vystřídáme tři druhy stylingů.  Jedná se o dvě hodiny focení a 8 výsledných fotografií
- vizážistka, make-up účes (pozdější změna)
- tři stylingy (případné vypůjčení šatů ve spřátelených salónech)
- formát pro lepší tisk a případná komunikace s tiskárnou (zajištění tisku)
- precizní retuš a náročnější barevná postprodukce (případně více možností jednotlivých fotografií)
- změny lokací
- 90-110 minut focení
- dravci (sovy nebo dravci), "vlci (československý vlčák) - případně podle domluvy jiné zvíře
- 8 fotografií (případné dokoupení 700,- Kč za kus)
Cena: 19 900,- + 1200 vizážistka


Cena je také individuální podle Vašeho přání a požadavků proto prosím o napsaní či zavolání abychom se domluvili na Vaší představě.
* Je možné, že po Vašem focení budu ještě fotit (většinou se jedná o klienty u nichž to má význam (předchozí nemoc/před porodem apod)

Vážným zájemcem se stáváte až při zaplacení zálohy ve výši 5000,- Kč,
která je z důvodů zajištění, prostor, profesionálů a zvířat nevratná, děkuji za pochopení =)